Продукція > GLF > GLFR1608T101M-LR
GLFR1608T101M-LR
GLFR%20Series.pdf
Виробник:
на замовлення 9080 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 80MA 5.5 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 5.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 15mA, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T101M-LR GLFR1608T101M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 80MA 5.5 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 5.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 15mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
товару немає в наявності
GLFR1608T101M-LR GLFR1608T101M-LR Виробник : TDK tdk_tdkcs08963-1.pdf Power Inductors - SMD 100uH 810-GLFR1608T150M-LR