Продукція > TDK CORPORATION > GLFR1608T150M-LR
GLFR1608T150M-LR
GLFR1608T150M-LR TDK Corporation
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 220MA 900MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 900mOhm
Current - Saturation (Isat): 55mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 220 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 220MA 900MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 900mOhm, Current - Saturation (Isat): 55mA, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 220 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T150M-LR GLFR1608T150M-LR Виробник : TDK GLFR%20Series.pdf Fixed Inductors 15uH