Продукція > TDK > GLFR1608T1R0M-LR
GLFR1608T1R0M-LR
GLFR1608T1R0M-LR TDK
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.0uH 20%
на замовлення 4903 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 900MA 80 MOHM SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T1R0M-LR GLFR1608T1R0M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 900MA 80 MOHM SMD
товару немає в наявності