Продукція > TDK CORPORATION > GLFR1608T1R5M-LR
GLFR1608T1R5M-LR
GLFR1608T1R5M-LR TDK Corporation
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 625MA 150MOHM SM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T1R5M-LR GLFR1608T1R5M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 625MA 150MOHM SM
товару немає в наявності
GLFR1608T1R5M-LR GLFR1608T1R5M-LR Виробник : TDK GLFR%20Series.pdf Fixed Inductors 1.5uH