Продукція > TDK CORPORATION > GLFR1608T470M-LR
GLFR1608T470M-LR
GLFR1608T470M-LR TDK Corporation
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 100MA 2.3 OHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T470M-LR GLFR1608T470M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 47UH 100MA 2.3 OHM SMD
товару немає в наявності
GLFR1608T470M-LR GLFR1608T470M-LR Виробник : TDK tdk_tdkcs08963-1.pdf Fixed Inductors 47uH 20% 810-GLFR1608T101M-LR