Продукція > TDK > GLFR1608T4R7M-LR
GLFR1608T4R7M-LR
GLFR1608T4R7M-LR TDK
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 20%
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 500MA 240MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 240mOhm, Current - Saturation (Isat): 110mA, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 500 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608T4R7M-LR GLFR1608T4R7M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 500MA 240MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Current - Saturation (Isat): 110mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 500 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 240mOhm
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 500 mA