Продукція > TDK > GLFR1608TR35M-LR
GLFR1608TR35M-LR
GLFR1608TR35M-LR TDK
tdk_tdkcs08963-1-1692580.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 0.35uH
на замовлення 1864 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 350NH 1.2A 40 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 40mOhm, Current - Saturation (Isat): 330mA, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 350 nH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608TR35M-LR GLFR1608TR35M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 350NH 1.2A 40 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Current - Saturation (Isat): 330mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 350 nH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 40mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 350 nH
Current Rating (Amps): 1.2 A