Продукція > TDK CORPORATION > GLFR1608TR55M-LR
GLFR1608TR55M-LR
GLFR1608TR55M-LR TDK Corporation
GLFR%20Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 550NH 1.1A 50 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Current - Saturation (Isat): 250mA
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 550 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A
на замовлення 2351 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 550NH 1.1A 50 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 50mOhm, Current - Saturation (Isat): 250mA, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 550 nH, Current Rating (Amps): 1.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GLFR1608TR55M-LR GLFR1608TR55M-LR Виробник : TDK Corporation GLFR%20Series.pdf Description: FIXED IND 550NH 1.1A 50 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
DC Resistance (DCR): 50mOhm
Part Status: Obsolete
Inductance: 550 nH
Current Rating (Amps): 1.1 A
товару немає в наявності
GLFR1608TR55M-LR GLFR1608TR55M-LR Виробник : TDK GLFR%20Series.pdf Fixed Inductors 0.55uH