Продукція > BIVAR > GLP2-500-D-54
GLP2-500-D-54
GLP2-500-D-54 Bivar
GLP2-XXX-Y-ZZ.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Press-Fit Halo Lens Size 3.68mm (.145in), Length 0.500 in. (12.7mm)
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук