GMC-250MA EATON / PARTNER STOCK
bs-gmc-250ma.pdf
Виробник: EATON / PARTNER STOCK
Description: EATON / PARTNER STOCK - GMC-250MA - CARTRIDGE FUSEES 250MA 250VAC TD GM
tariffCode: 85361010
productTraceability: No
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
на замовлення 185 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON / PARTNER STOCK - GMC-250MA - CARTRIDGE FUSEES 250MA 250VAC TD GM, tariffCode: 85361010, productTraceability: No, rohsCompliant: NO, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: NO, usEccn: EAR99, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції GMC-250MA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMC-250MA Виробник : Bussmann / Eaton bus-elx-ds-4395-gmc-335885.pdf Cartridge Fuses 250mA 250VAC TD GMC Series