GMC04CG430J200NT
GMC04CG430J200NT Cal-Chip Electronics, Inc.
GMC-Series-1.pdf
Виробник: Cal-Chip Electronics, Inc.
Description: CAP0402 COG 43PF 5% 200V
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 43 pF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP0402 COG 43PF 5% 200V, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 43 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMC04CG430J200NT GMC04CG430J200NT Виробник : Cal-Chip Electronics, Inc. GMC-Series-1.pdf Description: CAP0402 COG 43PF 5% 200V
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Applications: General Purpose
Capacitance: 43 pF