Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R60J104KE11D
GMD033R60J104KE11D
GMD033R60J104KE11D Murata Electronics
GMD033R60J104KE11_01A-3150911.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.1 uF 6.3 VDC 10% 0201 X5R
на замовлення 17915 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMD033R60J104KE11D GMD033R60J104KE11D Виробник : Murata Electronics GMD033R60J104KE11-01.pdf Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF