Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R60J563KE11J
GMD033R60J563KE11J
GMD033R60J563KE11J Murata Electronics
GMD033R60J563KE11_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.056 uF 6.3 VDC 10% 0201 X5R
Написати відгук