Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R61A103KA01D
GMD033R61A103KA01D
GMD033R61A103KA01D Murata Electronics
GMD033R61A103KA01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.01 uF 10 VDC 10% 0201 X5R
на замовлення 16840 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMD033R61A103KA01D GMD033R61A103KA01D Виробник : Murata Electronics GMD033R61A103KA01-01.pdf Description: CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF