Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD033R71E681KA01D
GMD033R71E681KA01D
GMD033R71E681KA01D Murata Electronics
GMD033R71E681KA01_01A-3151096.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 680 pF 25 VDC 10% 0201 X7R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук