Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R61A154KE12J
GMD155R61A154KE12J
GMD155R61A154KE12J Murata Electronics
GMD155R61A154KE12_01A-3150813.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.15 uF 10 VDC 10% 0402 X5R
Написати відгук