Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H182KA01D
GMD155R71H182KA01D
GMD155R71H182KA01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1800 pF 50 VDC 10% 0402 X7R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GMD155R71H182KA01D GMD155R71H182KA01D Виробник : Murata Electronics GMD155R71H182KA01_01A-3151286.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1800 pF 50 VDC 10% 0402 X7R