Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H221KA01D
GMD155R71H221KA01D
GMD155R71H221KA01D Murata Electronics
GMD155R71H221KA01_01A-3150867.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук