Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H391KA01D
GMD155R71H391KA01D
GMD155R71H391KA01D Murata Electronics
GMD155R71H391KA01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 390 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
на замовлення 10526 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER MLCC, Tolerance: ±10%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 390 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 390 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Tolerance: ±10%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 390 pF