Продукція > MURATA ELECTRONICS > GMD155R71H561KA01D
GMD155R71H561KA01D
GMD155R71H561KA01D Murata Electronics
GMD155R71H561KA01_01A-3151111.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 560 pF 50 VDC 10% 0402 X7R
Написати відгук