GP25A13A-R1B
GP25A13A-R1B MEAN WELL USA Inc.
GP25A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DSKTP ADPT 5V/12V/-5V 29W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 5V, 12V, -5V
Output Connector: DIN, 5 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 60.2" (1.53m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CBE, CE, cULus, GS
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A, 1.2A, 300mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 29 W
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DSKTP ADPT 5V/12V/-5V 29W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm), Voltage - Output: 5V, 12V, -5V, Output Connector: DIN, 5 Pin, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 60.2" (1.53m), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CBE, CE, cULus, GS, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.5A, 1.2A, 300mA, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 300mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 29 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GP25A13A-R1B GP25A13A-R1B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gp25a-spec.pdf Plug-In Adapter Triple-OUT 5V/12V/-5V 2.5A/1.2A/0.3A 28.5W Carton
на замовлення 36 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
товару немає в наявності
GP25A13A-R1B GP25A13A-R1B Виробник : MEAN WELL GP25A_SPEC.PDF Desktop AC Adapters 28.5W C14 5V,2.5A 12V,1.2A -5V, 0.3A