GP25A13D-R1B
GP25A-spec.pdf
Код товару: 151154
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > AC / DC адаптери
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GP25A13D-R1B GP25A13D-R1B Виробник : MEAN WELL USA Inc. GP25A-spec.pdf Description: AC/DC DSKTP ADAPTER 5V +/-12 28W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.23" L x 2.64" W x 1.42" H (107.5mm x 67.0mm x 36.0mm)
Voltage - Output: 5V, 12V, -12V
Output Connector: DIN, 5 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 60.2" (1.53m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CBE, CE, cULus, GS
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A, 1A, 300mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 28 W
на замовлення 83 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GP25A13D-R1B GP25A13D-R1B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gp25a-spec.pdf Plug-In Adapter Triple-OUT 5V/12V/-12V 2.5A/1A/0.3A 28W Carton
на замовлення 392 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
GP25A13D-R1B Виробник : MEAN WELL GP25A-spec.pdf Description: MEAN WELL - GP25A13D-R1B - AC/DC-Netzteil, ITE, Industrie & Haushalt, 3 Ausgänge, 28 W, 5 VDC, 2.5 A, 12 VDC
tariffCode: 85044083
Ausgangsstrom - Ausgang 2: 1A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Anzahl der Ausgänge: 3 Ausgänge
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: IEC 320 C14
AC-Eingangsspannung: 90V AC bis 264V AC
euEccn: NLR
Ausgangsspannung - Ausgang 3: -12VDC
Ausgangsstrom - Ausgang 3: 300mA
Stromversorgungsausgang: Fest
Ausgangsanschluss: 5-polig, DIN
Produktpalette: GP25A Series
Ausgangsspannung - Ausgang 1: 5VDC
productTraceability: No
Ausgangsspannung - Ausgang 2: 12VDC
Ausgangsstrom - Ausgang 1: 2.5A
Anwendungen für das Netzteil: ITE, Industrie & Haushalt
Ausgangsleistung, max.: 28W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
GP25A13D-R1B GP25A13D-R1B Виробник : MEAN WELL GP25A_SPEC.pdf Desktop AC Adapters 28W 5V,2.5A 12V,1A -12V,0.3A C14 DIN 5