GP50A13D-R1B
GP50A13D-R1B MEAN WELL USA Inc.
GP50A-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC DSKTP ADAPTER 5V +/-12 50W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.75" L x 2.97" W x 1.69" H (146.0mm x 75.5mm x 43.0mm)
Voltage - Output: 5V, 12V, -12V
Output Connector: DIN, 5 Pin
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CBE, CE, cULus, GS
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4A, 2A, 500mA
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 300mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Desktop Power Supplies, Description: Power supply: switching; 5VDC; Iout: 4A; Out: DIN 5pin; 50W; 84%, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI, Kind of input connector: IEC C14, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Kit contents: without power cable, Output voltage 2: 12V DC, Operating temperature: -20...70°C, Output voltage 3: -12V DC, Body dimensions: 146x75.5x43mm, Output current 2: 2A, Output current 3: 0.5A, Length of output cable: 1m, Power: 50W, Output voltage: 5V DC, Efficiency: 84%, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Output current: 4A, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, Kind of power supply: desktop; mains, Kind of output connector: DIN 5pin.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GP50A13D-R1B GP50A13D-R1B Виробник : Mean-Well USA, Inc. gp50aspec.pdf Plug-In Adapter Triple-OUT 5V/12V/-12V 4A/2A/0.5A 50W Carton
на замовлення 99 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 19 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
GP50A13D-R1B GP50A13D-R1B Виробник : MEAN WELL GP50A-SPEC.PDF Desktop AC Adapters 50W 5V,4A 12V,2A -12V,0.5A C14 DIN 5
GP50A13D-R1B GP50A13D-R1B Виробник : MEAN WELL Meanwell-05.2016.pdf Category: Desktop Power Supplies
Description: Power supply: switching; 5VDC; Iout: 4A; Out: DIN 5pin; 50W; 84%
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
Kind of input connector: IEC C14
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Kit contents: without power cable
Output voltage 2: 12V DC
Operating temperature: -20...70°C
Output voltage 3: -12V DC
Body dimensions: 146x75.5x43mm
Output current 2: 2A
Output current 3: 0.5A
Length of output cable: 1m
Power: 50W
Output voltage: 5V DC
Efficiency: 84%
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Output current: 4A
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
Kind of power supply: desktop; mains
Kind of output connector: DIN 5pin