GP55-6980-FTW RCD Components, Inc.
GP-GPS-FP-Series-Datasheet.pdf
Виробник: RCD Components, Inc.
GP55-6980-FTW
на замовлення 2760 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 698 OHM 1% 1/4W AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±1%, Features: Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: 100ppm/°C, Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 160°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 698 Ohms.
Інші пропозиції GP55-6980-FTW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GP55-6980-FTW GP55-6980-FTW Виробник : RCD Components GP-GPS-FP-Series-Datasheet.pdf Description: RES 698 OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: 100ppm/°C
Size / Dimension: 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 160°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 698 Ohms