GPB527C202BB
GPB527C202BB CW Industries
gpb527c202bx_0.pdf
Виробник: CW Industries
Pushbutton Switches (ON)-OFF Pushbutton IP65
на замовлення 935 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A (AC/DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 20.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Voltage Rating - AC: 125 V, Voltage Rating - DC: 28 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GPB527C202BB GPB527C202BB Виробник : CW Industries gpb527c202bx_0.pdf Description: SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A (AC/DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 20.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Voltage Rating - AC: 125 V
Voltage Rating - DC: 28 V