GPS1559MP
GPS1559MP TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Mounting Fixings GPS-GLONASS-BEIDOU ANT
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GPS-GNSS ANTENNA, Packaging: Bulk, Features: LNA, Mounting Type: Connector Mount, Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.563GHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.597GHz ~ 1.607GHz, Applications: GNSS, Termination: N Type Female, Number of Bands: 3, VSWR: 2, Antenna Type: Dome, Height (Max): 1.465" (37.20mm), Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz), Frequency (Center/Band): 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz, RF Family/Standard: Navigation.
Інші пропозиції GPS1559MP
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: LNA
Mounting Type: Connector Mount
Frequency Range: 1.559GHz ~ 1.563GHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.597GHz ~ 1.607GHz
Applications: GNSS
Termination: N Type Female
Number of Bands: 3
VSWR: 2
Antenna Type: Dome
Height (Max): 1.465" (37.20mm)
Frequency Group: UHF (1GHz ~ 2GHz)
Frequency (Center/Band): 1.561GHz, 1.575GHz, 1.602GHz