Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM0335G2D180JB01D
GQM0335G2D180JB01D
GQM0335G2D180JB01D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 18PF 200V X8G 0201
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X8G
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 18 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 18PF 200V X8G 0201, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X8G, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 18 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM0335G2D180JB01D GQM0335G2D180JB01D Виробник : Murata Electronics GQM0335G2D180JB01_01A-3151813.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18pF 200VDC 0.05 0201 X8G