Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2A470GB01D
GQM1555C2A470GB01D
GQM1555C2A470GB01D Murata Electronics
GQM1555C2A470GB01-01-1668633.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 47pF 100volts C0G +/-2%
на замовлення 9900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2A470GB01D GQM1555C2A470GB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 47PF 100V NP0 0402