GQM1555C2D100FB01D
GQM1555C2D100FB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 1PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D100FB01D GQM1555C2D100FB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D100FB01_01A-3151398.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)