Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D100FB01J
GQM1555C2D100FB01J
GQM1555C2D100FB01J Murata Electronics
GQM1555C2D100FB01_01A-3151398.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук