Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D100JB01D
GQM1555C2D100JB01D
GQM1555C2D100JB01D Murata Electronics
GQM1555C2D100JB01_01A-3151489.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 200 VDC 5% 0402 C0G (NP0)
на замовлення 7388 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D100JB01D GQM1555C2D100JB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 1PF 200V NP0 0402