Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D100JB01J
GQM1555C2D100JB01J
GQM1555C2D100JB01J Murata Electronics
GQM1555C2D100JB01_01A-3151489.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 200 VDC 5% 0402 C0G (NP0)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук