Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D120FB01D
GQM1555C2D120FB01D
GQM1555C2D120FB01D Murata Electronics
GQM1555C2D120FB01_01A-3151691.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 12 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)
на замовлення 7344 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D120FB01D GQM1555C2D120FB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 12PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
GQM1555C2D120FB01D GQM1555C2D120FB01D Виробник : Murata gqm1555c2d120fb01.pdf Cap Ceramic 12pF 200V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R