GQM1555C2D120GB01D
GQM1555C2D120GB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 12PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 12pF 200volts C0G +/-2%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D120GB01D GQM1555C2D120GB01D Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 12pF 200volts C0G +/-2%