GQM1555C2D130JB01D
GQM1555C2D130JB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 13PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 13pF 200volts C0G +/-5%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D130JB01D GQM1555C2D130JB01D Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 13pF 200volts C0G +/-5%