Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D180FB01D
GQM1555C2D180FB01D
GQM1555C2D180FB01D Murata Electronics
GQM1555C2D180FB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 18PF 200V NP0 0402
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 18 pF
на замовлення 9565 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 18PF 200V NP0 0402, Tolerance: ±1%, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 18 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D180FB01D GQM1555C2D180FB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D180FB01-01A.pdf Description: CAP CER 18PF 200V NP0 0402
Tolerance: ±1%
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 200V
Capacitance: 18 pF
товару немає в наявності
GQM1555C2D180FB01D GQM1555C2D180FB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D180FB01_01A-3151555.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)