Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D180FB01J
GQM1555C2D180FB01J
GQM1555C2D180FB01J Murata Electronics
GQM1555C2D180FB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 18PF 200V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D180FB01J GQM1555C2D180FB01J Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D180FB01_01A-3151555.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18 pF 200 VDC 1% 0402 C0G (NP0)