Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D200GB01D
GQM1555C2D200GB01D
GQM1555C2D200GB01D Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 20PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 200 VDC 2% 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D200GB01D GQM1555C2D200GB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D200GB01_01A-3151535.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 20 pF 200 VDC 2% 0402 C0G (NP0)