Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D270JB01D
GQM1555C2D270JB01D
GQM1555C2D270JB01D Murata Electronics
GQM1555C2D270JB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 27 pF 200 VDC 5% 0402 C0G (NP0)
на замовлення 22989 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D270JB01D GQM1555C2D270JB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 27PF 200V NP0 0402