Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D2R0BB01D
GQM1555C2D2R0BB01D
GQM1555C2D2R0BB01D Murata Electronics
GQM1555C2D2R0BB01_01A-3151905.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0)
на замовлення 5317 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D2R0BB01D GQM1555C2D2R0BB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 2PF 200V NP0 0402