GQM1555C2D2R4WB01D
GQM1555C2D2R4WB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 2.4PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2.4pF 200volts C0G +/-0.05pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D2R4WB01D GQM1555C2D2R4WB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D2R4WB01-01-1668834.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 2.4pF 200volts C0G +/-0.05pF