GQM1555C2D330GB01D
GQM1555C2D330GB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 33PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33 pF 200 VDC 2% 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D330GB01D GQM1555C2D330GB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D330GB01-01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 33 pF 200 VDC 2% 0402 C0G (NP0)