GQM1555C2D3R3WB01D
GQM1555C2D3R3WB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3.3PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3pF; 200V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0402, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 3.3pF, Operating voltage: 200V, Dielectric: C0G (NP0), Capacitance tolerance: ±0.05pF, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Operating temperature: -55...125°C, Kind of capacitor: MLCC, Roll diameter max.: 180mm, Manufacturer series: GQM.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R3WB01D GQM1555C2D3R3WB01D Виробник : Murata Electronics c02e-2905.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.3pF 200volts C0G +/-0.05pF
товару немає в наявності
GQM1555C2D3R3WB01D GQM1555C2D3R3WB01D Виробник : MURATA c02e.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 3.3pF; 200V; C0G (NP0); ±0.05pF; SMD; 0402
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 3.3pF
Operating voltage: 200V
Dielectric: C0G (NP0)
Capacitance tolerance: ±0.05pF
Mounting: SMD
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
Operating temperature: -55...125°C
Kind of capacitor: MLCC
Roll diameter max.: 180mm