Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R5CB01D
GQM1555C2D3R5CB01D
GQM1555C2D3R5CB01D Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.5PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.5pF 200volts C0G +/-0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R5CB01D GQM1555C2D3R5CB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R5CB01-01-1668901.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.5pF 200volts C0G +/-0.25pF