Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R5WB01D
GQM1555C2D3R5WB01D
GQM1555C2D3R5WB01D Murata Electronics
GQM1555C2D3R5WB01_01-1668902.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
на замовлення 7901 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 3,5 пФ, U, В = 200, Розм = 0402, Точн., % = 0,05 пФ, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = GQM,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 10000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R5WB01D GQM1555C2D3R5WB01D Виробник : Murata Electronics North America c02e.pdf Description: CAP CER 3.5PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
GQM1555C2D3R5WB01D Виробник : Murata GRM1555_Murata.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 3,5 пФ, U, В = 200, Розм = 0402, Точн., % = 0,05 пФ, ТКЄ = C0G, NP0, Тексп, °C = -55...+125, Тип сер. = GQM,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0402 Од. вим: 100 шт