GQM1555C2D3R8BB01D
GQM1555C2D3R8BB01D Murata Electronics North America
c02e.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3.8PF 200V NP0 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R8BB01D GQM1555C2D3R8BB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R8BB01_01A-3151997.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0)