Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R8CB01D
GQM1555C2D3R8CB01D
GQM1555C2D3R8CB01D Murata Electronics
c02e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.8PF 200V NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R8CB01D GQM1555C2D3R8CB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R8CB01_01A-3151935.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0)