Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R8CB01J
GQM1555C2D3R8CB01J
GQM1555C2D3R8CB01J Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER MLCC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R8CB01J GQM1555C2D3R8CB01J Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R8CB01_01A.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.8 pF 200 VDC 0.25 pF 0402 C0G (NP0)