Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R9BB01J
GQM1555C2D3R9BB01J
GQM1555C2D3R9BB01J Murata Electronics
GQM1555C2D3R9BB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.9PF 200V C0G 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R9BB01J GQM1555C2D3R9BB01J Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R9BB01_01A-3152116.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.9 pF 200 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0)