Продукція > MURATA ELECTRONICS > GQM1555C2D3R9CB01D
GQM1555C2D3R9CB01D
GQM1555C2D3R9CB01D Murata Electronics
GQM1555C2D3R9CB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 3.9PF 200V NP0 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Features: High Q, Low Loss
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 3.9 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.9PF 200V NP0 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Features: High Q, Low Loss, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 3.9 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GQM1555C2D3R9CB01D GQM1555C2D3R9CB01D Виробник : Murata Electronics GQM1555C2D3R9CB01-01-1668846.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 3.9pF 200volts C0G +/-0.25pF